Umów wizytę u nas
facebook
google-maps

Barbara Kurzac-Kreft – lekarz rehabilitacji

Barbara KurzacZajmuje się kompleksowym leczeniem usprawniającym pacjentów w każdym wieku wymagających rehabilitacji, szczególnie dzieci i młodzieży z różnymi problemami m.in. ortopedycznymi, neurologicznymi, wadami wrodzonymi. Hołduje myśli profesora Wiktora Degi: „Ruch może zastąpić niektóre leki, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

Absolwentka I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w m.in. w Oddziale Rehabilitacji z Pododdziałem Neurologicznym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala w Sieradzu oraz w Oddziale Rehabilitacji z Pododdziałem Neurologicznym w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „STOCER” w Konstancinie-Jeziornej. Posiada doświadczenie w leczeniu pacjentów z chorobami zwyrodnieniowymi, problemami pourazowymi układu ruchu i rdzenia kręgowego, neurologicznymi oraz wadami wrodzonymi. Obecnie pracuje w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „STOCER” Oddziale Dziennej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuje się dziećmi ze skoliozą, przepukliną oponowo-rdzeniową, po urazach, uszkodzeniach neurologicznych i ortopedycznych. Współpracuje także z Poradnią Rehabilitacji, gdzie przyjmuje pacjentów dorosłych z chorobą zwyrodnieniową, po urazach, uszkodzeniami układu neurologicznego, narządu ruchu.

Uczestniczka licznych konferencji specjalistycznych w Polsce i za granicą. Należy do Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Rezerwacja wizyty

Rezerwacja wizyty