Umów wizytę u nas
facebook
google-maps

Julia Skibińska – psycholog

Jest absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w dziennej placówce terapeutycznej (Środowiskowy Dom Samopomocy) dla osób dorosłych przewlekle chorujących psychicznie, w Młodzieżowym Telefonie Zaufania oraz prowadząc warsztaty relaksacyjne. Od kilku lat edukuje w sieci o mechanizmach psychologicznych i zdrowiu psychicznym.

Nieustannie podnosi swoje kompetencje i rozwija wiedzę uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych m.in. z zakresu treningu umiejętności społecznych, dialogu motywującego, interwencji kryzysowej, psychologii zdrowia, uzależnień behawioralnych.

Ukończyła własną długoterminową psychoterapię i pracuje pod stałą superwizją.
Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz diagnozę stanu psychicznego i kompetencji osobistych (cech osobowości, umiejętności, zasobów w radzeniu sobie). Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Korzysta z dorobku wielu różnych podejść terapeutycznych (m.in. poznawczo-behawioralnego, systemowego).

Specjalizuje się w pracy z osobami chorującymi psychicznie i/lub somatycznie, o niskim poczuciu wartości, przeżywającymi kryzys, chcącymi podnieść jakość swojego życia.
Stawia na autentyczność i kieruje się empatią w kontakcie z klientem/pacjentem.

Godziny przyjęć: piątki 17:00-20:00

 

Rezerwacja wizyty

Rezerwacja wizyty