Umów wizytę u nas
facebook
google-maps

Katarzyna Iwon

Katarzyna Iwon jest absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie prowadzi badania doktoranckie w obszarze psychologii kliniczno-społecznej dotyczące gier komputerowych, procesów poznawczych i agresji.

Doświadczenie zdobywała pracując m.in. Telefonie Zaufania dla społeczności LGBT+ i ich bliskich oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób dorosłych przewlekle chorujących psychicznie. Jest również nauczycielką akademicką na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, gdzie ma okazję dzielić się psychologiczną wiedzą ze studentami.

Nieustannie rozwija swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych z zakresu interwencji kryzysowej, psychoterapii, neuroróżnorodności, wsparcia dzieci i młodzieży, psychologii zdrowia, oraz uzależnień behawioralnych.  Aktualnie, jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Instytucie Poznawczym w Warszawie.

Jej praktyka psychologiczna obejmuje prowadzenie konsultacji, psychoedukację, oraz diagnozę stanu psychicznego i kompetencji osobistych. Skupia się na pracy z dorosłymi i młodzieżą, wykorzystując różnorodne podejścia terapeutyczne, w tym poznawczo-behawioralne i systemowe. Specjalizuje się w obszarze pracy z osobami chorującymi psychicznie, członkami różnych mniejszości, osób przeżywających kryzys, borykających się z obniżonym nastrojem, trudnościami w koncentracji, brakiem motywacji, oraz z lękami i stresem. W relacji z osobą kliencką stawia na autentyczność, kierując się empatią i akceptacją.

Przeszła własną długoterminową psychoterapię i pracuje pod stałą superwizją, zgodnie z kodeksem etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Rezerwacja wizyty

Rezerwacja wizyty