Sylwia Widomska

Jestem z wykształcenia i z zamiłowania lekarzem medycyny, specjalizację uzyskałam z zakresu medycyny rodzinnej, dodatkowo obroniłam tytuł doktora nauk medycznych na Akademii Medycznej w Lublinie . Poszerzając wiedzę i zakres zainteresowań ukończyłam na  UMCS w Lublinie  studia podyplomowe z zakresu zarządzania służbą zdrowia dla kadr kierowniczych. Moją pasją jest malarstwo, kultura, sztuka, podróże i muzyka.

 

Lekarz rodzinny – L4 online, skierowanie lub recepta, a do tego szybki termin

  • W czym pomoże prywatny lekarz rodzinny?

Lekarz rodzinny jest i powinien być pierwszym punktem kontaktu z systemem opieki zdrowotnej. Pełni ważną rolę w utrzymaniu zdrowia pacjenta poprzez zapobieganie chorobom i udzielanie porad zdrowotnych. Lekarz rodzinny może pomóc w wielu kwestiach związanych z badaniami i diagnostyką.

Jeśli pacjent ma objawy różnych chorób może skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który może zbadać pacjenta i wykonać wstępną ocenę stanu zdrowia,  lekarz rodzinny może także zlecić wykonanie badań, aby zdiagnozować chorobę. Lekarz rodzinny może również skierować pacjenta do specjalisty, takiego jak neurolog, kardiolog, chirurg, onkolog, psychiatra, endokrynolog w zależności od potrzeb.

Ponadto, lekarz rodzinny może pomóc pacjentowi w koordynowaniu opieki zdrowotnej, w tym w kwestiach związanych z badaniami diagnostycznymi. Lekarz rodzinny może także pomóc w interpretacji wyników badań, omówieniu z pacjentem, co one oznaczają oraz w skierowaniu pacjenta do odpowiedniego specjalisty w przypadku konieczności dalszej diagnostyki lub leczenia.

Umów się już dziś!

Rezerwacja wizyty